Tuesday , 19 February 2019 / سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه » اخبار شهر اراک » سیاسی » شهردار اراک : ضرورتی برای احداث تقاطع‌های غیرهم سطح جدید وجود ندارد
شهردار اراک : ضرورتی برای احداث تقاطع‌های غیرهم سطح جدید وجود ندارد
شهردار اراک

شهردار اراک : ضرورتی برای احداث تقاطع‌های غیرهم سطح جدید وجود ندارد

رییس کمیسیون فنی و عمران شورای شهر اراک تاکید کرد: برای احداث تقاطع‌های غیرهم سطح دیگری در شهر اراک ضرورتی احساس نمی‌شود.

محمدابراهیم عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، اظهار داشت: احداث تقاطع های غیرهم سطح در اراک در حال انجام است و تاکنون حدود ۴۵ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است.

وی افزود: پنج تقاطع در سطح شهر اراک در حال احداث است که از این تعداد تقاطع میدان فراهان ۹۳ درصد پیشرفت داشته است، تقاطع میرزای شیرازی ۱۵ درصد و مابقی نیز بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

عباسی با اشاره به اینکه کلیه هزینه‌ای که برای این تعداد تقاطع در نظرگرفته شده است ۷۰ میلیارد تومان است تصریح کرد: در حال حاضر احداث تقاطع‌های دیگر در دستور کار نیست و البته ضرورتی هم احساس نمی‌شود و ترجیح ما این است که این اعتبارات عمرانی در کانال درست خود که نیاز است هزینه شود.

رییس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اراک که چندی پیش از سوی اعضای شورا به عنوان شهردار اراک انتخاب شد در خصوص این پست گفت: مشکلی در خصوص شهردار بودن بنده نیست و کارها در حال انجام است ولی هنوز حکم به صورت رسمی از وزرات کشور صادر و ابلاغ نشده است.

مشخصات خبر

مشخصات خبر

  • کد خبر
  • منبع خبر
  • لینک کوتاه
کد خبر:۱۰۹۵ – سرویس سیاسی
خبرگزاری دانشجویان ایران
www.arakmag.ir/?p=1095

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا