Tuesday , 19 February 2019 / سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه » سر خط خبرها » آصفری: درخواست اوباما از کنگره ناشی از سیاست جدید او در مقابل ایران است
آصفری: درخواست اوباما از کنگره ناشی از سیاست جدید او در مقابل ایران است
محمد حسن آصفری

آصفری: درخواست اوباما از کنگره ناشی از سیاست جدید او در مقابل ایران است

آصفری با ابراز خوشبینی نسبت به مذاکرات ۱+۵ گفت: درخواست اوباما از کنگره مبنی بر تعویق تحریم ها ناشی از سیاست جدید وی نسبت به ایران است.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، اظهار داشت: به صورت کلی نسبت به مذاکرات خوشبین هستیم.

وی با اشاره به اینکه خوشبینی ما نسبت به این نشست باعث حضور و مذاکره شده است، افزود: امیداوریم که مذاکرات روند خوب و مثبتی را پشت سر بگذارد اما بهتر بود که طرف مقابل نیز در سطح وزاری خارجه خود در این نشست حاضر می‌شد.

عضو کمیسون امنیت ملی مجلس در خصوص خروجی این نشست گفت: امید است مذاکرات مفید واقع شود و امید است که عزم حل مسئله را از سوی طرف مقابل ببینیم.

وی با اشاره به اینکه درخواست اوباما از کنگره مبنی بر تصویب نکردن تحریم جدید علیه ایران، ناشی از سیاست جدید امریکا نسبت به ایران و دولت روحانی است، تصریح کرد: امید است که این اقدام جدید دولت امریکا سیاستی گمراه کننده نباشد. غرب هر راهی را برای خروج مردم از صحنه امتحان کرده ولی مردم ایران همچنان دست از مسئله هسته ای برنمی‌دارند.

آصفری عنوان کرد: مردم با حضور خود در انتخابات ۲۴ خرداد پیامی را به غربی ها رساندند و آن این است که مقتدرانه در مقابل زیاده خواهی غرب می ایستند و انرژی هسته ای را حق مسلم خود می دانند. این پیام را اوباما باید درک کرده باشد و بداند ادامه روند تحریم ها به نفع امریکایی ها نخواهد بود.

مشخصات خبر

مشخصات خبر

  • کد خبر
  • منبع خبر
  • لینک کوتاه
کد خبر:۱۰۶۲ – سرویس سیاسی
خبرگزاری دانشجویان ایران
www.arakmag.ir/?p=1062

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش × = 42

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا