Tuesday , 19 February 2019 / سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه » اخبار شهر اراک » سیاسی » نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: انتخاب مدیران بر پایه اعتدال و عدالت‌ باشد
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: انتخاب مدیران بر پایه اعتدال و عدالت‌ باشد
محمد حسن آصفری

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: انتخاب مدیران بر پایه اعتدال و عدالت‌ باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی، اظهار داشت افزود: دولت یازدهم شعار بزرگ اعتدال را در انجام کارهای خود قرار داده که برای حرکت در این مسیر باید گام‌های بزرگی برداشته شود.

وی با بیان اینکه با انتخاب افراد تندرو جریان‌ها مخالف هستم، تاکید کرد: امروز جامعه نیازمند آرامش است و این که طیفی بگوید به واسطه اینکه پیروز جریان انتخابات هستیم باید همه مدیران از طیف و گروه ما باشد، درست نیست.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: استان مرکزی دارای ظرفیت خوبی است و دارای نیروهای متدین و متعهدی است که می‌توان از توانمندی  این نیرو ها بدون نگاه حزبی، گروهی و جریانی در توسعه استان استفاده کرد.

آصفری بیان کرد: اگر نگاه بر انتخاب جریانی و گروهی باشد مانند زمان اصلاحات می‌شود که نگاه مدیریت در آن دوره بیشتر نگاهی سیاسی بود و از کارهای عمرانی غافل شدند.

وی ادامه داد: مدیران جامعه اسلامی باید با نگاه اعتدال و به دور از حزب بازی گام‌های استواری در سایه ولایت فقیه و در چارچوب اصول انقلاب بردارند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت و ضرورت وقت گذاشتن برای مردم تاکید کرد و خواستار برگزاری جلسات هفتگی یا ماهانه ملاقات عمومی استاندار مرکزی با مردم شد.

آصفری با اشاره به اینکه مردم ولی‌نعمتان ما هستند و در همه عرصه‌ها باید حضور داشته باشند و نباید مسئولان از مردم غافل شوند، ابراز داشت: یک روز در هفته یا ماه به منظور ملاقات و بیان مشکلات و دغدغه‌های مردم با مسئولین و بالطبع با مدیران استانی مشخص گردد.

وی، بحث درخواست رشوه توسط برخی کارشناسان در ادارات را از معضلات استان عنوان کرد و افزود: اغلب مردم از این فساد در ادارات گله دارند که این مهم نیازمند بررسی و فعال کردن واحدهای بازرسی و توجه بیش از پیش دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، آلودگی هوای اراک را مهم‌ترین موضوع عنوان کرد و اظهار داشت: بخشی از این آلودگی که روزانه ۳۰۰ تن مواد آلاینده را وارد شهر می‌کرد مربوط به سوخت مازوت نیروگاه بوده که به صورت مقطعی با تغییر سوخت به گاز حل شده است ولی برای حل معضل آلودگی نیاز است یک اقدام اساسی شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه مقرر است در روز سه شنبه آتی در دیدار با رئیس جمهور موضوع آلودگی هوای اراک بررسی شود خاطر نشان شد: معضل آلودگی در شهرهای بزرگ وجود دارد و باید برای رفع آن برنامه‌ریزی اساسی صورت گیرد.

آصفری در پایان با اشاره به اینکه استان مرکزی یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته است و باید بخش اعظم این درآمد در استان هزینه شود که متأسفانه این مهم محقق نشده است، از استاندار مرکزی خواست پیگیری‌های لازم به منظور اختصاص درآمد استان جهت هزینه در استان صورت گیرد.

مشخصات خبر

مشخصات خبر

  • کد خبر
  • منبع خبر
  • لینک کوتاه
کد خبر:۱۰۲۷ – سرویس سیاسی
خبرگزاری فارس
www.arakmag.ir/?p=1027

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا